KARA HARMAL YAĞI
  
Peganum Harmala Oil
          

 

Piyasadaki PENİS BÜYÜTÜCÜ İddiasındaki Diğer Ürünlerin İçeriğini Araştırdığınızda neredeyse tamamının Sadece ve Sadece İki Farklı hammaddeden İmal Olduklarını Görececeksiniz.

 

Bunlar

1-      Sildenafil Sitrat

2-      Tribulus Terrestris

 

 

Sildenafil Sitrat Nedir: Laboratuar Üretimi ( sentetik) kimyasaldır. Tüm damarlarınızı genişletip, Kalbinizden Penisinize yoğun kan pompalayarak, peniste ereksiyon sağlar. Zaten ilk olarak afrodizyak amaçlı değil, kalp damarlarındaki tıkanıklığı tedavi amaçlı üretilmiştir. Halende bu amaçla da doktorlar tarafından reçete edilmektedir.

 

     Sildenafil Sitrat; Ereksiyon sorunlarında pozitif etki gösterse de,  penis büyütmede asla hiçbir aktivasyon göstermez. Sildenafil Sitratın penis büyüttüğü iddiası koca bir yalandır.

 

    Sildenafil Sitrat’ı, ereksiyon sorunlarını gidermede ( doktor kontrolü dışında) kullanımı : Biodizel motorunuza koyacağınız Uçak Jet Yakıtıdır. Önce güzel uçurur, sonra vücudunuzdan kat be kat fazlasını geri alır. Akciğerlerinizi, Kalbinizi ve Kan Dolaşımınızı Kapasitesinin çok fazla üzerinde zorlayarak çalıştırır.

   

     Hatta Yüksek Doz kullanımında;

     Veya Alkol ile birlikte kullanımında;

     Veya Nitrik, Nitro - Gliserin, Epinefrin vb. sınıf ilaçlar (kalp damar vasküler) ile birlikte kullanımında;

     Veya vücudunuzda bilmediğiniz kalp, damar ve tansiyon problemleri varsa;

     Ve DOKTOR KONTROLÜ DIŞINDA ezbere kullanılıyorsanız;  Damar Yırtılmasından İç Kanamaya, Kalp Krizinden, Beyin Kanamasına vb. nedenlerle ÖLÜMÜNÜZE veya FELÇ GEÇİRMENİZE dahi sebep olur.

      Hatta Sildenafil Sitrat içerikli ereksiyon hapları alındığında, balık yemenin bile; ( hayvansal gliserin içerdiği için) ölümcül tehlike yaratabileceği yönünde raporlar bulunmaktadır.

     

      Canlıların Yapısında, Vazodilatif Damar Genişletici = SUNİ EREKSİYON Etkisi Hariç, büyüme faktörünü aktif ettiğine dair hiçbir akademik veri yoktur;

      Sildenafil Sitrat; ASLA PENİS BÜYÜTMEZ. 

 

 

Tribulus Terrestris Nedir:

 

     Tribulus Terrestris Toksin-Toksik (Zehirli)  bir bitkidir, yenilerek ve içilerek oral yoldan, özellikle sürekli ve yüksek dozda kullanımı tehlikelidir.

      ( araştırın: Tribulus Terrestris, zehir, toksin, toxic, toxidite)  

 

 Türkçe adları: Demirdikeni, Deve Dikeni, Deve Çökerten…..

 

    Ya doğrudan tablet olarak, ya da başka bitki exratları ile harmanlanarak (aslında gizlenerek)  bitkisel afrodizyak, penis büyütücü, Bulgar Viagrası vb. binbir türlü yalan empozeler ile satılmaktadır.    

    Bilimsel çalışma gibi gösterilen raporlar, akademik kuruluşların değil, % 98’i bu bitki sayesinde ticari kazanç sağlayanların abartmasıdır.

         Bu tezleri de zaten ortaya atan sadece iki Akademik ( Bulgar- Rus)  kuruluştur. Çünkü Tribulus Terrestris bitkisini ve extratının en büyük üreticisi Bulgaristan’dır.

         Cinsel libido yükseltici, bacak kaslarında güçlendirici steroidal tip etkileri gözlemlense de, asla abartıldığı kadar değildir, etki gücü haddinden yüzlerce kat abartılmaktadır. ( tıpkı 30 yıllık  büyük Amerikan yalanı = Aloevera Bitkisi gibi)

 Öyle 1-2 saat içinde ereksiyon sağlayacak yeterlilikte değildir. Bu tür ürünleri bitkisel içerikli diye satın alıp- kullanıp; 1-2 saat içinde de peniste hızla ereksiyon sağlıyor ise, zaten içerisinde yine Sildenafil Sitrat bulunmakta ve buda gizlenmektedir.

        Tribulus Terrestris extrat tabletlerinin 100 gramını birden yutsanız bile; bırakın 1-2 saati, 1-2 günde bile ereksiyon sağlamaz, ama zehirleneceğiniz  veya öleceğiniz garantidir.

   

 ÇÜNKÜ; diğer gelişmiş ülkelerin ciddi akademik çevrelerinin yaptığı araştırmalarda;

 

Tribulus Terrestris Bitkisinin, Ekstrat, Tablet, Macun vb. şekilde Oral yoldan ( YENİLEREK veya İÇİLEREK):

 

 =  Yüksek doz kullanımında TOKSİK ZEHİRLENMELERE,

 

  =  Sürekli kullanımda ise; vücutta birikerek yüksek toxidite ( zehir) sonucu geri dönülmez

ORGAN ve MERKEZİ SİNİR SİSTEMİ HASARLARINA sebep olduğu rapor edilmiştir.

 

  =    Sonunda ÖLÜME YOL AÇAN KAS FONKSİYON BOZUKLUĞU, BEYİNDE Nigrostriatal Kompleks Dopamin Devrelerde = Kronik, İlerleyici, Geri Dönüşümsüz Bozukluklara ( Beyin Hasarı – Felç )  Neden Olduğu Rapor Edilmiştir.

 

 Tribulus Terrestris’in Canlıların Yapısında, Damar Genişletici Vasodilatif Etkisi hariç, Büyüme Faktörlerini aktif ettiğine dair hiçbir akademik veri yoktur;

 

       Pardon; Akademik bir veri vardır:  Erkeklerde anormal ( kadın tipi) meme büyümesine (jinekomastri) sebep olduğu rapor edilmiştir.     

         (araştırın: Tribulus Terrestris, Jinekomastri)

 

  Tribulus Terrestris ASLA PENİS BÜYÜTMEZ.

  Tam tersine kadın göğüslerine sahip olursunuz.

 

 Zaten, Tribulus Terrestris ekstrat içerikli ürünlerin Kadınlara Göğüs Büyütücü Ürün adı Altında da satışı yapılmaktadır;

       Bakınız: 

       Etkileri, Tanıtımı: (Kadın) Göğüs Büyütücü

       İçerik: Tribulus Terrestris ( Deve Dikeni & Demir Dikeni )

 

Yukarıda kısa süreli araştırma sonucuna göre yazdığımız bu ürünler; anladığınız üzere, ya laboratuar üretimi sentetik kimyasal ( Sildenafil Sitrat) bir maddeden imal edilmekte ya da toksik- zehirli ( Tribulus Terrestris) bir bitki içermektedir. Başka hammadde alternatifleri de yoktur.

 

   ASLINDA HEPSİ AYNIDIR; Yalnızca Menşei, Üreticisi, Markası, Ambalajı, Dozajı, Tanıtımı, Yalanı veya Gizlemek İçin; İçine Katılan Diğer Yan Malzemeleri Farklıdır.

 

   Hiçbiride; ASLA ve ASLA PENİS BÜYÜTMEZ

   Hayatınızı veya Sağlığınızı Tehlikeye Atar

 

       Tamamen Doğal olsalar bile; Haplar, Tabletler, Macunlar veya İçecekler ile; ASLA PENİS BÜYÜMEZ.

       İnsan Anatomik Yapısı ve Metabolik  Sistemi itibarıyla bu imkansızdır.

       Bunların, Büyütücü Etki yapabileceği bile tek organınız;  KARACİĞERİNİZDİR. 

 

 

 

PENİS BÜYÜTÜCÜ APARATLAR

 

1-      PENİS BOYU UZATICI = GERDİRİCİ – ÇEKTİRME APARATLARI = Bu aparatlar penis gerdirerek veya çekerek penis boyunu uzatma işlevi ile piyasada satılmaktadır. Bazıları Penis Boyunu mekanik etki ile Uzatabilmektedirler.

 

2-      PENİS KALINLAŞTIRICI = VAKUM – BASINÇ APARATLARI = Bu aparatlar ise vakum veya vibratif baskı- basınçla penis çapını kalınlaştırma işlevi ile piyasada satılmaktadır. Bazıları Penis Çapını mekanik etki ile Kalınlaştırabilmektedirler.

 

          Bu tür aparatlar dışarıdan zorlayıcı mekanik etki ile işlev gördükleri için; Özellikle bilinçsizce veya açıkça ipin topuzu kaçırıldığı zaman, Penis kan damarlarına ve dokularına zarar vermektedirler. Zorla uzatılan ve genişletilen dokular ile damarlar aslında deforme olmakta, hasar görmektedirler.

        Kullanıcı kişinin beden metabolizması bu hasarı ve deformasyonu onaramaz ise, kişi ömür boyu acısını çekeceği sağlık sorunları ile baş başa kalabilmektedir. Bu sorunların en başında da; peniste kılcal damarlar patlamaları, damar ve sünger doku kan göllenmeleri ve geri dönüşü olmayan erektil dinsfonksiyon, yeterli sertleşememe, ani sertlik kaybı, penis başı yaralanmaları vb. gibi ereksiyon sorunları en sık karşılaşabilinecek sorunlardır.

      

        Özetle; İri Penis sahibi olacağım derken, Sertleşemeyen bir Penis ile Erkekliğinizden olmanız işten bile değildir.

 

    Bu tür aparatları ısrarla kullananlara;

    Uygulama öncesi ve sonrası; Peniste meydana çıkabilecek damar ve doku hasarlarını önleyebilmeleri, olabilecek hasarı azaltabilmeleri ve hasarı onarabilmeleri için mutlaka; en ideal destek ürünü olarak yine Kara Harmal Yağını kullanmalarını ısrarla tavsiye ederiz.

            

   3- MANUEL PENİS BÜYÜTME EGZERSİZLERİ = Mekanik aparatlara nazaran daha pasif pozitif - negatif etkili olmakla beraber, kişinin kendi eli ile penise uygulayacağı manüel manipülasyonları da yine bu katagori de değerlendirebilirsiniz

 

   

KARA HARMAL YAĞI, BİYOLOJİK ETKİLİ, TAMAMEN DOĞAL, EN SAĞLIKLI, ASIRLARDIR ETKİ GÜCÜNÜ İSPATLAMIŞ GERÇEK ve YERYÜZÜNDEKİ TEK PENİS BÜYÜTÜCÜ ÜRÜNDÜR.

    ETKİ GÜCÜNÜN ALTERNATİFİDE YOKTUR, OLMAMIŞTIR, OLMAYACAKTIR.

 

 

 

SİPARİŞ FORMU

 

 

©2011 Vladimir Lupusor,Romence & Rusça & Türkçe Profesyonel Web Tasarım eddy_is_best@hotmail.com